Динамо на своєму полі мінімально програло Дніпру-1

Динамо — Днепр-1, фото — УПЛ

У центральному матчі 11-го туру чемпіонату України Динамо на своєму стадіоні програло Дніпру-1 з рахунком 0:1.

Гості відкрили рахунок у поєдинку вже на 13-й хвилині – відзначився Олексій Гуцуляк. У середині першого тайму кияни відігралися зусиллями Олександра Сироти, але взяття воріт було скасовано арбітром зустрічі. Після перерви господарі мали моменти для взяття воріт, але рахунок на табло не змінився.

Динамо програло другий матч поспіль у рамках УПЛ. Після восьми зіграних поєдинків команда Мірчі Луческу посідає сьоме місце у турнірній таблиці. Дніпро-1 набрав 18 очок та перемістився на шосту позицію.

У наступному турі чемпіонату України Динамо зіграє проти Колоса, а Дніпро-1 гратиме з Ворсклою.