Динамо на своєму полі програло Чорноморцю у День народження клубу у матчі з п’ятьма голами

Динамо — Черноморец, фото — УПЛ

13 травня Динамо в рамках 26-го туру УПЛ на своєму полі поступилося одеському Чорноморцю. У суботу столичний клуб відзначав 96-й день народження, проте зробити подарунок своїм уболівальникам не зумів.

Кожна з команд відправляла суперника до футбольного нокдауну в дебюті кожного з таймів. У першому – це вдалося Чорноморцю, який зусиллями Єрмакова та Демченка вже до 11-ї хвилини повів у рахунку – 2:0.

У другом – аналогічний трюк зробило Динамо, яке протягом двох хвилин зуміло забити двічі. На 53-й хвилині відзначився Ванат, на 55-й – Буяльський.

Але втримати навіть нічию Динамо не змогло. На 70-й хвилині той самий Демченко встановив остаточний рахунок у матчі.

Після цієї перемоги в активі Чорноморця стало 29 очок і команда Романа Григорчука піднялася на дев’яте місце в таблиці. Динамо з 50-ма очками залишилося на четвертій позиції.

У наступному турі Чорноморець 20 травня на своєму полі зіграє із Мінаєм. Динамо на день пізніше в гостях зустрінеться з Олександрією.