Динамо обіграло Металіст і йде на перерву на третьому місці у таблиці

Фото — УПЛ

У середу, 30 листопада, Динамо у перенесеному матчі восьмого туру УПЛ обіграло Металіст. Поєдинок, що відбувся у Києві на стадіоні Динамо імені Лобановського, завершився перемогою біло-синіх із рахунком 3:0.

Серйозну заявку на перемогу Динамо зробило ще в першому таймі. Спочатку Буяльський чудово виконав штрафний, відправивши м’яч у нижній кут. А потім Ванат не без допомоги захисника переправив м’яч у ворота після подачі з флангу.

У другому таймі Циганков, торкаючись замкнувши передачу Кенджери, встановив остаточний рахунок у матчі.

Ця перемога дозволила Динамо піти на перерву на третьому місці. Кияни з 30-ма очками в активі на три бали випереджають Зорю. Щоправда, у луганської команди на матч менше. Металіст залишився на 10-й позиції, з якої його може потіснити Кривбас, якщо 2 грудня обіграє Чорноморець.

Свій наступний матч у рамках чемпіонату України команди проведуть уже навесні. У рамках 16-го туру Динамо у домашньому матчі зустрінеться з Інгульцем, а Металіст прийме Рух. Базовий день туру – 4 березня.