Динамо обіграло Металіст у першому матчі під керівництвом Шовковського

Металлист — Динамо, фото — УПЛ

У матчі 23-го туру чемпіонату України Динамо перемогло Металіст з рахунком 3:1. Зустріч відбулася у Ужгороді на стадіоні Авангард.

Перший тайм пройшов без забитих голів. А одразу після перерви харків’яни залишились у меншості після вилучення Юрія Романюка. До кінця зустрічі кияни змогли скористатися чисельною перевагою – відзначились Олександр Сирота та Владислав Ванат. Металіст зумів відповісти лише голом у виконанні Максима Прядуна, а остаточний рахунок матчу встановив Костянтин Вівчаренко.

Нагадаємо, це був перший матч для Динамо під керівництвом виконувача обов’язків головного тренера Олександра Шовковського.

Динамо набрало 44 очки і посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ. Металіст знаходиться на 15-й позиції.

У наступному турі чемпіонату України Металіст зіграє проти Дніпра-1, а Динамо гратиме з Ворсклою.