Динамо обіграло Шкендію у контрольному матчі

Динамо, фото — fcdynamo.com

Динамо обіграло Шкендію у контрольному матчі на тренувальному зборі в Туреччині – 1:0.

Єдиний гол у поєдинку забив півзахисник Джастін Лонвейк. Нідерландець відзначився наприкінці першого тайму.

Напередодні кияни обіграли данський Вайле (2:0). Раніше на зборі в Туреччині Динамо перемогло Унірю Деж (5:1), розгромно програло віденському Рапіду (0:4), поступилося Марибору (0:2) і зіграло внічию з Аустрією Лустенау (2:2).

Динамо не пробилося до євровесни, вилетівши з групового раунду Ліги Європи. У турнірній таблиці УПЛ кияни посідають третю позицію. Свій наступний матч у рамках чемпіонату України біло-сині проведуть з Інгульцем, базовий день туру – 4 березня.

• Контрольний матч

Динамо – Шкендія – 1:0 (1:0)

Гол: Лонвейк, 45

Динамо (перший тайм): Нещерет – Караваєв, Боль, Дячук, Дубінчак – Андрієвський, Гармаш, Лонвейк, Пашко, Кабаєв – Пономаренко

Динамо (другий тайм): Нещерет (Моргун, 65) – Малиш, Бурда, Попов, Дубінчак (Гусєв, 73) – Сидорчук, Василець, Царенко, Беніто, Н. Волошин – Горбач