Динамо у другому контрольному матчі розгромно програло Ліону

Фото — fcdynamo.com

Динамо у другому контрольному спарингу за день поступилося Ліону – 0:3.

Усі голи команда Мірчі Луческу пропустила після перерви. На 53-й хвилині відзначився Люкеб, незабаром ударом здалеку відзначився Буайє, а підсумок зустрічі підбив гол Секу Легі.

У першому сьогоднішньому матчі кияни були сильнішими за представника Ліги 1 – 3:1. Перемогу Динамо принесли голи Антюха, Супряги та Вікентія Волошина.

Раніше в рамках підготовки до нового сезону Динамо перемогло Сьон (1:0), Сьон-2 (6:1) і Люцерн (2:1), зіграло внічию з Івердоном (1:1) та Янг Бойз (0:0), а також поступилося Лозанні (0:2).

Динамо розпочне новий сезон 20 липня з номінально домашнього матчу кваліфікації Ліги чемпіонів проти Фенербахче, який відбудеться у польській Лодзі. Зустріч у відповідь відбудеться за тиждень, 27 липня, у Туреччині.