Динамо впевнено переграло Політехніку Ясси — футбол України

Команда Мірчи Луческу здолала суперника з Румунії.

Гравці Динамо, ФК Динамо

У рамках товариського поєдинку на зборах у Туреччині київське Динамо зустрілось із Політехнікою Ясси з Румунії.

На 32 хвилині рахунок було відкрито. Дубінчак зробив простріл у штрафний майданчик, де ніким не прикритий Назар Волошин в один дотик пробив у правий кут воріт.

Другий гол був забитий на 65 хвилині. Після жахливої помилки центрбека Політехніки Царенко низом пробив у правий кут — 2:0. Цей гол виявився останнім.

Динамо — Політехніка 2:0

ГолиВолошин, 32, Царенко, 65

Динамо (старт): Моргун — Гусєв, Боль, Дячук, Дубінчак — Андрієвський, Яцик — Беніто, Царенко, Волошин — Супряга.

Динамо (2 тайм): Моргун (Ігнатенко, 76) — Малиш, Попов, Сирота, Вівчаренко — Лонвейк, Шепелєв — Волошин, Яцик (Василець, 76), Кабаєв — Горбач.

Політехніка: Бринза — Куадіо, Тінку, Катанец, Фініца — Вашварі, Крістя, Роман, Муссі, Хлістей — Харрісон.