Динамо – вже і за втраченими очками не одноосібний лідер УПЛ

Фото — ФК Динамо Киев

Динамо, поступившись Дніпру-1, програло у другому турі поспіль – перед відходом на паузу у зв’язку з матчами збірних біло-сині поступилися Поліссю. За останні чотири сезони, якими киянами керує Мірча Луческу, така сумна серія сталася вдруге: вперше з румунським фахівцем біля керма Динамо двічі поспіль програло в чемпіонаті минулого сезону. Тоді, нагадаємо, у двох стартових турах біло-сині поступилися Дніпру-1 та Зорі.

Дивіться також: Динамо – Дніпро-1. Відео огляд матчу за 22 жовтня

Якщо ж брати до уваги кубкові матчі, то у киян – три поразки у чотирьох поєдинках. Востаннє настільки чорна смуга у Динамо у внутрішніх турнірах була у сезоні-2019/2020, коли біло-сині під керівництвом Олексія Михайличенка, який змінив біля керма команди Олександра Хацкевича, не змогли перемогти у чемпіонаті чотири тури на старті (один – командою керував білоруський спеціаліст) та три тури на фініші.

Читайте також: Луческу: Я не зміг за короткий період часу побудувати команду, яка б могла протистояти нашим опонентам у чемпіонаті України

Якщо говорити про поточний чемпіонат, то через постійні переноси, а також осічки команд із частини таблиці, Динамо за втраченими очками могло розглядатися потенційним лідером чемпіонату. Поразка від Дніпра-1 позбавила біло-синіх і цього статусу. Більше того, Динамо може взагалі за підсумками 11-турів залишитися за межами ТОП-5 та єврокубкової зони.

Ось так виглядає турнірна таблиця УПЛ за підсумками неповних 11 турів чемпіонату.

Якщо говорити про команди з верхньої частини таблиці, то незіграні матчі на стартовому відрізку залишилися у Шахтаря, Руха, Дніпра-1 та Динамо.

Перенесені матчі Динамо

  • Динамо – Металіст 1925
  • Динамо – Верес
  • Зоря – Динамо

Перенесені матчі Дніпра-1

  • Ворскла – Рух
  • Рух – Дніпро-1

Перенесений матч Шахтаря

  • Зоря – Шахтар

Перенесений матч Руху

  • Рух – Дніпро-1

Як бачимо, на двох команд з верхньої частини таблиці – Дніпра-1 і Рух – чекає очний матч. Тому оцінимо два варіанти, при якому всі команди наберуть максимум очок у перенесених матчах.

Якщо Шахтар, Рух та Динамо виграють усі свої матчі, Дніпро-1 – один із двох

Шахтар 24 Динамо 24 Кривбас 23 Рух 22 Полісся 22 Дніпро-1 21 Чорноморець 19 Колос 15

Якщо Шахтар, Динамо та Дніпро-1 виграють усі свої матчі

Шахтар 24 Дніпро-1 24 Динамо 24 Кривбас 23 Полісся 22 Рух 19 Чорноморець 19 Колос 15

Якщо ж Динамо втратить очки б хоча в одному із трьох перенесених матчів, максимум, на який можуть розраховувати кияни з урахуванням 11 турів – 22 бали. Це вже менше, ніж у Кривбаса і стільки ж, скільки у Полісся, якому біло-сині поступилися в особистій зустрічі. Програш хоча б в одному з перенесених поєдинків залишить біло-синіх за межами ТОП-5 за підсумками перших 11 турів.

Поки що дати перенесених матчів Динамо не визначено. Дніпро-1 з Ворсклою зіграє вже 25 жовтня, а з Рухом – 1 листопада.