Динамо забило шість м’ячів словенському Рудару у контрольному матчі в Австрії

Динамо, фото — t.me/DynamoKyiv

Динамо розгромило словенський Рудар Веленьє у контрольному матчі на тренувальному зборі в Австрії – 6:1. Поєдинок пройшов у нестандартному форматі – три тайми по 40 хвилин.

Словенці відкрили рахунок уже на 6-й хвилині, проте кияни у відповідь забили шість м’ячів. Дублем відзначився Караваєв, по одному голу провели Бражко, Шапаренко, Діалло та Рамадані.

Раніше на літньому зборі підопічні Луческу перемогли бухарестське Динамо (4:1), кіпрський Аріс (4:0), саудівський Аль-Хіляль (1:0), розгромили австрійський Вольфсбергер (8:0) та словенський Триглав (9:0), зіграли внічию з Янг Бойз (3:3). У четвер кияни забили дев’ять м’ячів Аустрії Клагенфурт.

Динамо посіло четверте місце у турнірній таблиці УПЛ та зіграє у кваліфікації Ліги конференцій. В українській Прем’єр-лізі кияни стартують 30 липня домашнім матчем проти Минаю.

• Контрольний матч

Динамо – Рудар Веленьє – 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)

Голи: Бражко, 21, Шапаренко, 37, Діалло, 54, Караваєв, 83, 113, Рамадані, 117 – Блудек, 6