Діназ провів перше тренування після відпустки

Диназ, фото — страница Диназа в Facebook

Діназ провів перше тренування після виходу з відпустки. Гравці розділилися на чотири команди та зіграли кілька міні-таймів на півполя.

Після осінньої частини сезону клуб покинули Сергій Ічанський, Олег Вакуленко, Владислав Гарнага, Богдан Духота, Максим Куліш, Річмонд Чуквуемека. Залишається відкритим питання щодо Ярослава Богунова та Владислава Клименка, які потрапили в сферу інтересів клубів Прем’єр-ліги. З огляду на втрати команда на першому тренуванні переглядала велику кількість потенційних новачків.

Читайте також: Головко: Діназ цього сезону дебютував у Першій лізі. Розуміли, що буде складно, але хотіли фінішувати в топ-4

Протягом тижня Діназ працюватиме у режимі одноразових тренувань. У суботу, 21 січня, підопічні Олександра Головка стартують на Меморіалі Макарова-2023.

Діназ посів шосте місце у групі А Першої ліги у першій частині сезону. Навесні команда зіграє у групі вибування за право залишитись у дивізіоні. Першим суперником вишгородців після поновлення чемпіонату стане Скорук.