Директор Олександрії: Ми не готові брати участь у Кубку України. Зараз не той формат

Дмитрий Китаев, facebook.com/fcolexandriya

Директор Олександрії Дмитро Кітаєв прокоментував підготовку команди до другої частини сезону.

«У нас завдання не змінюється. Його поставив президент на початку сезону – потрапити в топ-3. Ми не готові у брати участь у Кубку України. Тому що зараз не той формат. Давайте закінчимо цей сезон чемпіонату України. Бо так, як ми граємо, з купою перенесень, не можемо зіграти та їдемо на виїзди, не граємо ігри, то нам ще Кубка України не вистачало».

«Ми ще не зібрались. Це станеться у четвер 12 січня і будемо розмовляти, бо головний тренер ще не бачився з командою. Тому поки що говорити, хто пішов, а хто ні, хто прийде чи ні, завчасно».

«Нам пропонували грати на турнірі, який канали Футбол організовували, – Winter Cup. Але ми відмовилися, у нас там свій розклад, який ще погоджується. Будуть свої ігри».

Читайте також: Збірна Ротаня: Кравченко вже там, Єзерський і Гресь готуються. Хто ще ввійде до штабу ФК Олександрія?

Нагадаємо, Руслан Ротань офіційно став головним тренером Олександрії. Він змінив Юрія Гуру, який керував командою з травня 2021 року і був звільнений після закінчення першої частини сезону.

На зимову паузу Олександрія пішла на п’ятому місці у турнірній таблиці УПЛ. Перший матч навесні команда зіграє проти Дніпра-1.