Дитятьєв: Я не впевнений, чи існуватиме ПФК Львів після закінчення сезону

Алексей Дитятьев, фото — ПФК Львов

Захисник Олексій Дитятьєв розповів закінчення співправці з ПФК Львів. Гравець розірвав контракт із львів’янами за чотири тури до кінця чемпіонату України-2022/23.

“Ми розірвали угоду за взаємною згодою. На мою думку, він мав діяти ще рік. Але я приходив з умовою, що команда збереже прописку в УПЛ. Тож я сумніваюся, що угода діяла б після вильоту. Коли я приходив, то ми навіть не допускали варіанта, що команда вилетить. Але вийшло, як вийшло”.

“У клубі відбувається багато незрозумілих речей. Мені важко обговорювати те, що відбувається в кабінетах і якось аналізувати це. Чутки ходять різні і нічого нового я вам не скажу. Я не знаю, чи існуватиме ФК Львів після того, як команда не виконала завдання щодо збереження прописки в УПЛ. Це потрібно запитувати у власника”.

“Я зараз у пошуках нового клубу. Варіантів поки немає, тому що більшість про мій відхід дізналася тільки сьогодні. Думаю, у мене зараз немає можливості виїзду з України, тому я розглядатиму варіанти з УПЛ. Перша ліга поки що мені не цікава”.

34-річний захисник перейшов до Львова у січні як вільний агент. Олексій провів за клуб дев’ять матчів, не відзначившись результативними діями.

Львів посідає останнє місце в Українській Прем’єр-лізі. У наступному матчі команда Анатолія Безсмертного зіграє із Рухом 21 травня.