Дмитро Костюк: “ПФК Звягель завдяки підтримці BGV Group досягнув значного прогресу”

Багато новин із Житомирщини. Полісся в дебютному сезоні в УПЛ пробилося в єврокубки, дійшло до півфіналу Кубка України, змінило головного тренера та оголосило про перших новачків. А ще — житомирський клуб створив резервний склад і Полісся-2 зіграє в Другій лізі. А як же інший клуб з області — ПФК Звягель — у якого спільний із Поліссям спонсор?

Президент ПФК Звягель Дмитро Сергійович Костюк напередодні матчів плей-оф проти ФК Хуст дав відповідь на складні питання від Sport Arena.

“Деякі орендовані поїдуть на збори з Поліссям, але є й ті, кого ми хочемо залишити”

— Чи нема загрози функціонуванню клубу в зв’язку з тим, що клуб генерального партнера – Полісся заявляє другу команду на Другу лігу?

—  Після стикових матчів спілкуватимусь з Геннадієм Буткевичем, сподіваюсь, що BGV Group продовжить підтримувати ПФК Звягель. Завдяки цій підтримці ми досягли значного прогресу цього сезону і змогли здобути бронзові медалі чемпіонату. З іншого боку, звісно, клубу потрібно шукати різних партнерів для існування, що в нинішніх воєнних умовах надзвичайно складно, та будемо все можливе робити для того, щоб клуб існував та розвивався.

— Чи буде збережено нинішній склад, адже низка гравців грали на орендних правах саме з Полісся? Тепер їх можуть забрати в Полісся-2?

— Навіть без усіх орендованих гравців в нас залишиться достатньо якісних футболістів для повноцінної заявки команди, тому їхня відсутність не складе загрози для існування команди, хоч і послабить її. Та ми вже плануємо підсилення. В першу чергу перспективною молоддю з Житомирщини. Щодо орендованих з Полісся, то по деяких з них вже є рішення, що вони поїдуть з житомирянами на збори, про що розповідав віце-президент Полісся Володимир Тесля. А є і ті гравці, яких ми хочемо залишити в Звягелі. Подивимось, чи вдасться домовитись з Поліссям.

“Сьогодні за нас вболіватиме вся Житомирщина”

— Ваші очікування від плей-оф ПФЛ і думка про ФК Хуст, із яким грали ще минулого сезону разом у Другій лізі?

— Очікую успішної гри, історичного і такого бажаного виходу Звягеля в Першу лігу. Легких матчів не очікую. ФК Хуст — важкий суперник. Минулого сезону ми двічі зіграли внічию, грали і на зимових зборах – перемогли. Але з того часу багато чого змінилося. Хуст став сильнішим. Закарпатці грали і перемагали сильніших суперників ніж ті, з якими грали ми. В цьому їхня перевага.

Але й ми пройшли великий складний шлях тривалістю два роки. Рік тому вкінці сезону саме нічия з Хустом на Закарпатті, коли ми двічі вели по ходу гри, поставила хрест на наших намаганнях вийти в Першу лігу з першої спроби. Ми отримали другий шанс і цього разу ми жадаємо реваншу. Сьогодні за нас вболіватиме вся Житомирщина і ми зобовʼязані порадувати наших вболівальників і якісною грою, і позитивним результатом. Є якийсь символізм в тому, що нашим суперником в плей-оф став саме Хуст, це принциповий суперник для нас. Маємо викластись на всі 100%.