Дніпро-1 обіграв у контрольному матчі Пюнік

СК Днепр-1, фото — scdnipro1.com.ua

Дніпро-1 впевнено обіграв Пюнік у контрольному матчі на тренувальному зборі у Туреччині – 3:1.

Перша половина пройшла у рівній боротьбі. Підопічні Олександра Кучера відкрили рахунок у середині першого тайму, Артем Довбик відзначився після передачі Валентина Рубчинського.

У другому таймі Дніпро-1 контролював ситуацію на полі. Олександр Назаренко забив другий гол у матчі після прострілу Володимира Танчика з правого флангу. Пюнік відіграв один м’яч і намагався зрівняти рахунок, але під завісу двобою Довбик зробив дубль.

Поєдинок із чемпіоном Вірменії став четвертим спарингом дніпрян у Туреччині. Раніше підопічні Кучера зіграли внічию з тбіліським Динамо (3:3), розгромили Пахтакор (3:0) і поступилися Ракуву (1:3).