Дніпро-1 забив п’ять м’ячів у спарингу з Аудою

Днепр-1 — Ауда, фото — scdnipro1.com.ua

Дніпро-1 розгромив латвійську Ауду у контрольному матчі на тренувальному зборі у Туреччині – 5:1.

Підопічні Олександра Кучера вже у першому таймі тричі розписалися у воротах суперників. Спершу Жуан Пеглоу вивів Артема Довбика віч-на-віч із воротарем, і форвард відкрив рахунок. Потім новачок Дніпра-1 Рональд Матарріта та хавбек Олександр Піхальонок ще двічі відзначилися до перерви.

Другий тайм Ауда почала активніше, і відіграла один гол із пенальті. Однак впродовж наступних п’яти хвилин Довбик зробив дубль, а Володимир Танчик встановив остаточний рахунок.

Поєдинок з Аудою став останнім спарингом дніпрян на зборі в Туреччині. Раніше підопічні Кучера зіграли внічию з тбіліським Динамо (3:3), розгромили Пахтакор (3:0), поступилися Ракуву (1:3) та обіграли Пюнік (3:1). Також Дніпро-1 розійшовся безгольовою нічиєю із Сутьєською (0:0) і переграв Муру (2:1), а потім Атирау (1:0).

Наступний поєдинок підопічні Кучера проведуть в 1/16 фіналу Ліги конференцій із кіпрським АЕКом. Перший матч пройде у Ларнаці 16 лютого.

• Контрольний матч

Дніпро-1 – Ауда – 5:1 (3:0)

Голи: Довбик, 22, 64, Матарріта, 37, Піхальонок, 38, Танчик, 66 – Мінчев, 61, пен.