Дніпро-1 здобув вольову перемогу у матчі з Чорноморцем

Черноморец — Днепр-1, фото — upl.ua

Дніпро-1 здобув вольову перемогу у гостьовому матчі з Чорноморцем у 25-му турі Української Прем’єр-ліги – 2:1.

Перший тайм пройшов без забитих голів. Вже після перерви одесити відкрили рахунок, відзначився Даниїл Алефіренко після пасу Володимира Салюка. Дніпряни відігралися через чотири хвилини, після прострілу Артема Довбика гол забив Олександр Назаренко.

Довбик мав чудову нагоду швидко вивести команду вперед, проте удар нападаючого з пенальті відбив Євген Паст. Артем зумів реабілітуватися за невдачу, забивши другий гол команди під кінець зустрічі.

Дніпро-1 набрав 57 очок. Команда Олександра Кучера відстає від лідера Шахтаря на два очки. Чорноморець розташувався на 11 місці, набравши 26 очок.

У наступному матчі Дніпро-1 прийме Олександрію 11 травня. Одесити зіграють із Динамо 13 травня.