Довбик справді побував у Турині. Усі подробиці — від представника футболіста

Артем Довбик, facebook.com/sportclubdnipro1

У коментарі для Sport Arena менеджер Артема Довбика Олексій Люндовський підтвердив інформацію італійських ЗМІ про візит до Торіно українського форварда.

– Артем справді разом зі своєю дружиною Юлією та представником нашої компанії ALIK FOOTBALL Management за погодженням із керівництвом Дніпра-1 побував у Турині. Вони ознайомилися з інфраструктурою Торіно, завітали до матчу за участю цієї команди, – розповів Люндовський.

– Вважати Торіно – головним претендентом на Довбика, а трансфер – таким, що наближається до фінішу?

– Можна сказати, що Торіно проявляє великий інтерес до Артема. Цей клуб справді хоче бачити на вістрі атак Довбика. Хорватський спеціаліст Іван Юрич, який очолює Торіно, постійно на контакті зі своїм земляком Ігорем Йовічевічем, головним тренером Дніпра-1. Про цей трансфер як доконаний поки що рано говорити, проте можу сказати, що трансфер – на просунутій стадії. Також не залишають спроб підписати Артема інші італійські клуби, а ще є інтерес із англійскої Прем’єр-ліги.

– Коли чекати на конкретику щодо переходу Довбика?

– Це переговорний процес, за підсумками якого мають досягти домовленості два клуби та особисто Артем Довбик. Якщо всі сторони будуть задоволені, тоді й оголосимо про трансфер як такий, що відбувся. Можу вкотре підтвердити: бажання Артема Довбика грати в одному з топ-чемпіонатів Європи. Над цим і працює його команда спільно із СК Дніпро-1.