Друга ліга: ФК Тростянець розгромив Реал Фарму в матчі за 11-те місце та інші матчі 30-го туру

Фото — ФК Тростянец

На сайті Sport Arena детальний розбір матчів заключного туру Другої ліги ПФЛ України сезону 2023/24. Огляд оновлюється – ми постійно додаємо сюди звіти з матчів 30-го туру.

субота, 25 травня

• Тростянець

Головна інтрига Другої ліги – чемпіонське питання, але є свої локальні інтриги практично у будь-якій частині турнірної таблиці. Наприклад, 11-те місце розіграють на Сумщині. ФК Тростянець відставав від одеситів лише на одне очко при тому, що Реал Фарма незмінно програє цьому супернику за весь час протистояння та навіть до цього часу жодного разу не міг йому забити.

Бакалов проводив перший домашній матч на чолі своєї нової команди без провідного гравця ФК Тростянець – вінгер Проданов пропускав заключний тур через перебір карток. А ось лідер гостей – граючий президент М.Лиховидов – вийшов у стартовому складі, вкотре збільшивши історичний рекорд як найстарший футболіст-професіонал в історії чемпіонатів України.

Від перших хвилин господарі грали дуже активно. Здалеку бив Таранушич, Гезело ледве не закрутив за комір голкіперу метрів із 40-ка. Сліпухін зі штрафного влучив у дальню стійку. А як голкіпер не зіграв на виході, але Шаповал у динаміці не замкнув точно дальню стійку! Мали свої моменти Кравченко, Дувняк. Тож гра була достатньо розігрітою для пізнього першого голу. Подачу з лівого флангу Клюса захисник невдало відбив на рубіж карного майданчика, звідки Сліпухін смачно пробив правою з лету під поперечину – 1:0.

На куражі Сліпухін і Кравченко не реалізували хороші моменти (удар першого з лівої ноги парирував Грабовський, а другий у боротьбі з захисником кіксанув на кутовий). Аж поки курйозний м’яч не влетів у ворота Реал Фарми. Після пасу Таранушича з глибини Сліпухін розігрався з Шаповалом і сильним ударом з-за меж карного майданчика зрикошетив від оборонця – 2:0. А що ж одесити? Десь на 21-й хвилині Тилінський через лівий фланг протягнув м’яча й не то бив, не то прострілював – було дуже гостро, проте ні одноклубник, ні ворота від цього користі не отримали.

У другому таймі ФК Тростянець видав справжнє шоу. Могли забивати Кравченко та Кошкін, натомість, нагадав про себе Шаповал. Спершу простріл Зорі замикав Кошкін, але влучив у воротаря. От тільки Грабовський випустив точно на Шаповала, який зіграв на добиванні зблизька – це 3:0. Другий гол у чемпіонаті для Владислава. І в цей момент ожила Реал Фарма. Мовчанюк дав довгу передачу на Шилова, який вишукано перекинув воротаря – 3:1. Дебютний гол Марка! І він міг забивати ще!

Але все ж у господарів був більший кадровий потенціал і резерв, вони продовжили куражитися. Через п’ять хвилин Бистрицький і Коваленко розірвали ліву зону захисту гостей, а коли останній влучив у захисника – Сліпухін зарядив із добивання. 4:1 – хет-трик і загалом чотири голи в поточному чемпіонаті! Ще через дві хвилини після прострілу Коваленка м’яч зрикошетив до Кравченка, який тут же розстріляв ворота – це 5:1. Дебютний гол для Ярослава. А ще за чотири хвилини крапку в матчі поставив «джокер» Деревинський. Сліпухін підключив на правому фланзі активного Бистрицького, і Станіслав замкнув зблизька – 6:1. Теж вперше забив у поточному чемпіонаті.

Яскрава перемога – гарний сигнал на майбутнє для Бакалова та його нових підопічних. А досягнення Реал Фарми – вперше за час протистоянь із ФК Тростянець в принципі вдалося їм забити… 11-те місце – для команди з Сумщини.

Man of the Match: Андрій Сліпухін (ФК Тростянець)

Хет-трик і участь ще в кількох результативних атаках на ранніх стадіях – гарний матч для півзахисника, який грає за цю команду ще з аматорських часів (з перервою).

ФК Тростянець – Реал Фарма (Одеса) – 6:1

Голи: Сліпухін, 39, 44, 71, Шаповал, 56, Кравченко, 73, Деревинський, 77 – Шилов, 69

Тростянець (стартовий склад): Осадчук, Клюс©, Мизюк, Таранушич, Зоря, Гезело, Дувняк, Сліпухін, Кошкін, Шаповал, Кравченко. Запасні: Архипчук, Строчинський, Шульга, Коритник, Андріца, Бистрицький, Деревинський, Коваленко. Головний тренер: Юрій Бакалов

Реал Фарма (стартовий склад): Грабовський, Меленчук, Гайваненко, Мовчанюк, Щербак, Мулик, Гранчар, Третьяков, М.Лиховидов©, Скрипнік, Тилінський. Запасні: Подгородецький, Фабер, Шилов, Марченко. Директор: Сергій Нєдєлков

Тростянець. Стадіон імені Куца. 14:30

Арбітр: Владислав Орендочка