Дубль Кейна допоміг Баварії впевнено здолати Штутгарт — Бундесліга

Центральний матч туру міг завершитись повним фіаско "швабів", однак два скасованих гола мюнхенців тримали інтригу живою.

Баварія — Штутгарт, Getty Images

Під завісу календарного року в переважній кількісті футбольної Європи вже не до запеклих протистоянь на внутрішніх аренах через наближення Різдва. Але в Німеччині все ще залишалось у розкладі дуже цікаве протистояння в рамках п’ятнадцятого туру поміж мюнхенською Баварією та Штутгартом на Альянц Арені. Настільки цікавим, що й зустріч поміж леверкузенським Баєром та франкфуртським Айнтрахтом вирішили не затуляти в часовому слоті.

Очікувалось, що це буде дуже гарячий та швидкісний футбольний матч. Він, насправді, і вийшов таким, але лише з одного боку. "Шваби" не встигли ввійти в гру належним чином, а вже були змушені витягати м’яч із сітки власних воріт. Це Мюллер на правому фланзі атаки підловив опонентів на помилці під час розіграшу м’яча, після чого одразу закинув на хід Сане до штрафного, а той викотив на порожні ворота.

І якою б не була тактика команди Себастьяна Генесса на цей матч, її все одно б довелось переробляти на щось нове. І точно це "щось" мало бути б відмінним від простого перекочування м’яча на чужій половині аж до того моменту, поки господарям поля це не набридало й вони розпочинали чергові власні атаки. Це був не двобій, а незрозуміло що у виконанні Штутгарта, якому в першому таймі навіть не вдалось змусити суперників нервувати.

А Баварія тим часом, нехай і в пошматованому травмами складі, виглядала просто дуже добре. Сане розривав чужий захист на швидких переходах до нападу, але його реалізація в цій грі це — щось. Стільки моментів змарнував, що ще б на один Der Klassiker із розгромом вистачило. І при цьому мюнхенці відзначились додатковими двома м’ячами, але Мюллеру та Кіму їх на рахунок не записало, оскільки вони перебували в офсайді.

Мало що змінилось на полі після перерви, якщо бути відвертими. Доволі прогнозований перебіг подій, а від того й матч був позбавленим інтриги. Певна річ, що не на користь звичайним уболівальникам. Але Баварії на те було байдуже, а Штутгарт просто не міг вичавити з себе бодай одну притомну атаку, аби на щось там претендувати.

Команда Тухеля зібралась у підсумку з думками та забрала своє двома стандартами, після яких прийшов черговий м’яч Кейна та, нарешті, гол Кіма в чемпіонаті. І тільки після цього "шваби" затягнули м’яч на чужу половину, змусили Ноєра трохи попрацювати, але й натяку не подали на те, що прагнутимуть відіграватись. Очікування були значно вищими.

У наступному турі мюнхенська Баварія гратиме в гостях у Вольфсбурга, тоді як Штутгарт прийматиме Аугсбург.

Баварія — Штутгарт 3:0
Голи: Кейн, 2, 55, Кім, 63

Баварія: Ноєр — Лаймер, Упамекано, Кім, Девіс (Кретціг, 89) — Павлович, Геррейру — Сане, Мюллер (Шупо-Мотінг, 83), Мусіала (Тель, 83) — Кейн.

Штутгарт: Нюбель — Вагноман (Стергіу, 83), Антон (Руо, 58), Загаду, Міттельштедт — Штіллер, Каразор — Мійо (Левелінг, 58), Фюріх (Сілас, 59) — Ундав (Йон, 77), Гірассі.

Попередження: Міттельштедт, Каразор, Левелінг

Джерело