Дубль та асист Родріго принесли Реалу перемогу над Кадісом. Лунін відіграв “на нуль”

Кадис — Реал. Фото — Getty Images

Мадридський Реал на виїзді впевнено переміг Кадіс у матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії – 3:0.

На 14-й хвилині зустрічі прицільний удар Родріго Гоеса вивів Бланкос уперед. Після перерви бразилець відзначився ще раз, завершивши контратаку гостей.

На 74-й хвилині Джуд Беллінгем скористався передачею Родріго і зробив рахунок розгромним. Це був перший матч англійського півзахисника після травми плеча, через яку він не виходив на поле три тижні.

Зазначимо, що спочатку Родріго не був у стартовому складі на сьогоднішній матч, проте вимушено замінив Браїма Діаса, який не зміг вийти на поле через проблеми з кишечником.

Український воротар Андрій Лунін вийшов у старті Реалу та відіграв “на нуль”. Це був п’ятий матч голкіпера за Бланкос цього сезону.

Реал піднявся на перше місце у Прімері, випередивши Жирону на одне очко. Команда Віктора Циганкова та Артема Довбика прийме Атлетік 27 листопада. Кадіс залишився на 16-й позиції у турнірній таблиці.

29 листопада Реал прийме Наполі у 5-му турі Ліги чемпіонів, а 2 грудня зіграє із Гранадою. Кадіс 29 листопада проведе перенесений матч 13-го туру Прімери з Мальоркою.