Два дебютанти Першої ліги ставлять перед собою завдання виходу до УПЛ

facebook.com/karpaty.lviv

За інформацією Sport Arena, у новому сезоні Першої ліги за вихід до елітного дивізіону боротимуться як мінімум чотири клуби. Причому два з них – дебютант дивізіону: львівські Карпати та черкаський ЛНЗ.

Карпати та ЛНЗ у сезоні 2021/22, який було завершено достроково через вторгнення росії до України, виступали в одній групі Другої Ліги. Карпати на момент призупинення сезону йшли на першому місці, маючи в активі 48 очок після 18 зіграних матчів. ЛНЗ, який минулого сезону дебютував на професійному рівні, мав 41 після 17-ти матчів і третю позицію. Столичний Лівий берег, який іде на другому місці в групі А, як мінімум цей сезон у профі пропустить.

За нашими даними, керівництво львів’ян та черкащан планує витратити лише один сезон для досягнення поставлених завдань, серйозно посилившись перед стартом чемпіонату.

Президент ПФЛ Олександр Каденко заявляв, що у чемпіонатах Першої та Другої ліг мають стартувати по 16 клубів. Сезон у ПФЛ може стартувати наприкінці серпня чи на початку вересня. При цьому ряд клубів Першого дивізіону не вийдуть на старт нового турніру.