Емполі — Наполі 0:2 Відео голів та огляд матчу 25.02.2023 — Серія А

Дивіться відео найкращих моментів матчу італійської Серії A, що відбувся 25 лютого 2023 року, 19:00.

Емполі — Наполі, Getty Images

У рамках двадцять четвертого туру італійської Серії A Наполі проводив гостьовий поєдинок проти одного з середняків національної першості — Емполі.

Колектив Лучано Спаллетті вийшов уперед за рахунком доволі швидко — на 17 хвилині захисник Ісмаїлі зрізав м’яч у власні ворота, а ще до середини першого тайму рахунок було подвоєно зусиллями Віктора Осімгена.

На тлі вдалої першої половини "Партенопеї" дозволили собі трохи збавити оберти після перерви, і хоча все одно залишали за собою перевагу за кількістю створених гольових нагод, але допомогли суперника вилученням Маріу Руя через грубий фол.

Однак за час, що залишався до завершення зустрічі, "сині" так і не змогли створити виклики для Алекса Мерета.