Еспаньйол – Барселона пряма трансляція матчу MEGOGO

Барселона — Осасуна, Getty Images

У неділю, 14 травня, Барселона у матчі 34 туру чемпіонату Іспанії зіграє з Еспаньйолом. Матч Еспаньйол – Барселона пройде у Барселоні, на стадіоні Корнелья – Ель-Прат. Початок матчу Еспаньйол – Барселона о 22:00. Sport Arena розповідає все, що треба знати про пряму онлайн відеотрансляцію матчу 34 туру чемпіонату Іспанії Еспаньйол – Барселона.

Де дивитися Еспаньйол – Барселона онлайн відеотрансляцію у прямому ефірі

У неділю, 14 травня, матч 34 туру чемпіонату Іспанії Еспаньйол – Барселона пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу 34 туру чемпіонату Іспанії Еспаньйол – Барселона буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 34 туру чемпіонату Іспанії Еспаньйол – Барселона пряму онлайн відеотрансляцію можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах

Можливо, чемпіонський матч для Барселони. Перемога в дербі над Еспаньйолом гарантує гранатово-синім повернення чемпіонського титулу. За складом та за грою Барса сильніше своїх земляків. Але є одне але: Барселона вже два матчі поспіль не може обіграти Еспаньйол. І можна не сумніватися, сьогодні Еспаньйол, який бореться за виживання, зробить усе, щоб не дозволити своїм заклятим суперникам святкувати.