ФК Ужгород пропускає сезон у Першій лізі

ФК Ужгород, facebook.com/UzhFC

ФК Ужгород пропускає сезон 2022/23 у Першій лізі чемпіонату України.

Керівництво клубу вирішило призупинити діяльність до завершення бойових дій.

Ужгородська команда скористалася правом взяти паузу у чемпіонатах України та не втратити професіональний статус. Це означає, що команда зможе відновитись у ПФЛ, якщо керівництво ухвалить таке рішення.

Усі гравці, які виступали за ужгородський клуб, отримають статус вільних агентів, або будуть передані в оренду іншим клубам.

Як стало відомо Sport Arena, кілька команд ПФЛ, які не змогли стартувати у Другій та Першій лігах, розглядають можливість провести найближчий футбольний сезон у аматорському чемпіонаті України.

Аматорський сезон 2022/23 має стартувати пізніше, ніж сезон у Першій та Другій лігах. Його формат відрізнятиметься від проведення минулого сезону серед аматорів.

У чемпіонатах ПФЛ 2022/23 не братимуть участь Агробізнес, Альянс, Поділля, Волинь, Олімпік, Краматорськ, ФК Ужгород, Лівий берег, Перемога, Балкани, Таврія, Тростянець, МФК Миколаїв, Вовчанськ, Вікторія, Карпати Галич, Нікополь, Енергія, Дніпро Черкаси, Кристал, Суми та Любомир.

Під питанням – участь тернопільської Ниви, ФК Мункач, Буковини, Чайки та Реала Фарми.

Президент ПФЛ Олександр Каденко заявляв, що у чемпіонатах Першої та Другої ліг мають стартувати по 16 клубів. Сезон у ПФЛ може стартувати наприкінці серпня чи на початку вересня.