Футболістам Миная пропонували програти матч Динамо за 5 тисяч доларів – журналіст

Минай — Динамо. Фото — upl.ua

Футболістам Миная пропонували “здати” перенесений матч 16-го туру української Прем’єр-ліги проти Динамо за винагороду, повідомляє журналіст Роман Бебех.

За наявною інформацією, перед матчем-дограванням Минай – Динамо неназваний фігурант вийшов на двох гравців ужгородського клубу із пропозицією “реалізувати комфортну впевненість” за п’ять тисяч доларів. Футболісти відмовилися від пропозиції.

Минай із цього приводу написав листа до Будинку футболу з проханням розібратися в ситуації. Повідомляється, що також керівництво клубу провело “пояснювальну розмову” з кожним футболістом.

Особа фігуранта, який пропонував, не розголошується. Про нього відомо, що він офіційно не є працівником жодного клубу, проте раніше вже потрапляв у подібні історії.

Нагадаємо, матч Мінай – Динамо мав відбутися ще взимку минулого року. 3 грудня матч стартував о 13:00 на стадіоні «Минай», але тривав трохи більше хвилини. Арбітр Олександр Шандор призупинив зустріч через повітряну тривогу. Оскільки загроза по всій Україні тривала тривалий час, делегат матчу ухвалив рішення про перенесення гри.

У результаті сторони домовилися дограти поєдинок у Києві 17 квітня. Динамо впевнено виграло у аутсайдера перший тайм, проте після перерви Минай дав бій. Команда Желько Любеновича швидко скоротила розрив у рахунку та мала кілька шансів забити другий м’яч, поки під кінець гри кияни не оформили підсумковий рахунок – 1:3.

Минай із 15 очками залишається на останньому місці в УПЛ. У понеділок, 22 квітня, закарпатці приймуть Рух. Динамо – друге з чотириочковим відставанням від Шахтаря. Завтра, 21 квітня, Біло-сині вдома зіграють із Поліссям.