Габовда: Лавриненко має повну довіру, ніякої мови про відставку немає

Юрий Габовда, фото — nkveres.com

Виконувач обов’язків спортивного директора Вереса Юрій Габовда розповів Sport Arena, що головний тренер Сергій Лавриненко має кредит довіри від керівництва і йому не загрожує негайна відставка в разі невдачі у найближчому матчі з Минаєм.

“Я теж бачив ці закиди. Що я можу сказати? Це повна нісенітниця, команда працює у звичайному режимі, ніякої істерії, паніки і хаосу у клубі немає. Головний тренер Лавриненко має повну довіру у команді, і ніякої мови про відставку немає від слова загалом. Не розумію і не знаю, хто і навіщо запускають таку дезінформацію у публічний простір. Можливо, декому вигідно перед важливим матчем ввести дисбаланс у нашу команду”.

Габовда став виконувачем обов’язків спортивного директора Вереса декілька днів тому. Екс-футболіст поєднуватиме роботу разом з посадою в академії рівненського клубу.

Команда Сергія Лавриненка посідає передостаннє місце в Українській Прем’єр-лізі, набравши шість очок. Рівненці здобули єдину перемогу у шостому турі з Чорноморцем (3:1). Матч проти Минаю, який йде на останній сходинці, відбудеться 29 жовтня.