Гендир Олександрії: Потрібно проводити сезон чи повністю за кордоном, чи в Україні. Чемпіонат має бути рівним для всіх

Иван Кузьменко, ФК Александрия

Генеральний директор Олександрії Іван Кузьменко поділився думкою про новий сезон УПЛ. Він виступив проти того, щоб п’ять клубів, які будуть представляти Україну у єврокубках, проводили свої матчі чемпіонату за кордоном.

“Те, що ми гратимемо цей чемпіонат, є показником того, що ми живі і незламні. Ризик проведення чемпіонату в Україні великий. Можливо, я, як і більшість футбольної спільноти, до кінця його не усвідомлюємо. Проте Україна – це нація переможців. Перемагає той, хто ризикує”, – сказав Кузьменко.

“П’ять єврокубкових представників України хочуть грати свої ігри УПЛ за кордоном. Я вважаю, що такий варіант є не зовсім спортивним, оскільки ці команди мають конкурентну перевагу у вигляді можливості запрошувати легіонерів. Мені здається, що такий формат більше розрахований на те, щоб ці п’ять команд за підсумками нового сезону знову поділили між собою єврокубкові місця”.

“Нам як амбітній команді, яка також хоче боротися за найвищі місця, буде складно конкурувати з суперниками, де у складі є легіонери. Потрібно проводити сезон або повністю за кордоном, або в Україні. Чемпіонат має бути рівним для всіх”.

Раніше повідомлялося, що більшість клубів УПЛ не проти, щоб учасники єврокубків проводили матчі за кордоном, і готові виїжджати з України на виїзні матчі, але хочуть компенсації всіх витрат. Проти виступили лише Колос, Олександрія, Кривбас та Рух.

Старт чемпіонату 2022/23 орієнтовно призначено на 20 серпня. У новому сезоні у Прем’єр-лізі зіграють 16 команд, матчі чемпіонату пройдуть у два кола (30 турів).

Минулий футбольний сезон в Україні було достроково завершено через повномасштабне російське вторгнення на територію країни. Україна пручається військовій агресії росії вже 111-й день.