Гетафе – Барселона коли та де дивитися трансляцію матчу

Милан — Барселона, Getty Images

У неділю, 13 серпня, Барселона в матчі першого туру чемпіонату Іспанії зіграє з Гетафе. Матч Гетафе – Барселона пройде у Гетафе, на стадіоні Колізуємо Альфонсо Перес. Початок матчу Гетафе – Барселона о 22:30. Sport Arena розповідає все, що треба знати про пряму онлайн відеотрансляцію матчу першого туру чемпіонату Іспанії Гетафе – Барселона.

Де дивитися Гетафе – Барселона онлайн відеотрансляцію у прямому ефірі

У неділю, 13 серпня, матч першого туру чемпіонату Іспанії Гетафе – Барселона пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу першого туру чемпіонату Іспанії Гетафе – Барселона буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч першого туру чемпіонату Іспанії Гетафе – Барселона пряму онлайн-відеотрансляцію можна подивитися на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Новий сезон, в якому їй належить захищати чемпіонський титул, Барселона починає матчем із Гетафе. Командою, яка в останньому очному матчі, який також пройшов у Гетафе, відібрала у команди Хаві очки (0:0). Команді, яка продуктивно провела міжсезоння: дві поразки та чотири перемоги у контрольних матчах, у тому числі й останньому – над Вітессом (4:1).

Барселона чудово виглядала у контрольних матчах – чотири перемоги у п’яти зустрічах. В останньому був обіграний Тоттенгем. Плюс Барсі вдалося заявити всіх новачків, а втрату Дембеле, здається, Хаві вдасться компенсувати.