Гол Буяльського приніс перемогу Динамо над Аль-Хілялем — футбол України

Команда Мірчі Луческу виявилася сильнішою за саудівський клуб з усіма зірковими новачками.

Динамо Київ — Аль-Хіляль, ФК Динамо Київ

У черговому контрольному матчі на навчально-тренувальних зборах київське Динамо мінімально обіграло саудівський Аль-Хіляль із рахунком 1:0.

У стартовому складі саудівського клубу вийшли такі зіркові новачки, як Каліду Кулібалі, Сергій Мілінкович-Савич та Рубен Невеш.

Проте вже на п'ятій хвилині зустрічі команда Мірчі Луческу відкрила рахунок. Олександр Тимчик увірвався до штрафного майданчика суперника з правого флангу, після чого віддав м'яч у центр на Віталія Буяльського, який у дотик переправив м'яч точно у ворота саудитів.

Після цього була досить рівна гра, яка часто переривалася паузами через футболістів, що лежали на газоні. Обидві команди грали досить грубо, особливо саудити під керівництвом Жорже Жезуша.

Саудити мали кілька можливостей зрівняти рахунок, але десь не пощастило, а десь добре зіграв воротар "біло-синіх" Георгій Бущан. У киян відзначимо кілька класних можливостей у Беніто, який продовжує відігравати роль центрального нападаючого — в одному з моментів він влучив у стійку воріт після передачі Назара Волошина.

Динамо Київ — Аль-Хіляль 1:0
Гол: Буяльський, 5.

Динамо Київ: Бущан (Нещерет, 71), Дубінчак (Малиш, 84), Біловар (Сирота, 71), Попов (Дячук, 81), Тимчик (Вівчаренко, 84), Сидорчук (Бражко, 71), Шапаренко (Царенко, 81), Буяльський (Андрієвський, 81), Кабаєв (Волошин, 29), Ярмоленко (Караваєв, 71), Беніто (Ванат, 71).

Аль-Хіляль (стартовий склад): Аль-Маюф, Майкл, Кулібалі, Абдулхамід, Аль-Болеахі, Мілінкович-Савич, Невеш, Нассер Аль-Давсарі, Салем Аль-Давсарі, Каррільо, Аль-Хамдан.

Джерело