Гол Яремчука допоміг Валенсії перемогти Вільярреал у дербі

Валенсия. Фото — Getty Images

Валенсія на своєму полі обіграла Вільярреал в 19-му турі чемпіонату Іспанії – 3:1.

Кажани повели у левантійському дербі вже на 4-й хвилині зустрічі після точного удару Романа Яремчука. Це дебютний гол українського форварда у Прімері.

У середині першого тайму Пепелу збільшив перевагу Валенсії, реалізувавши пенальті. Після перерви півзахисник ще раз відзначився з 11-метрової позначки. Вільярреал відповів голом Жерара Морено, але на більше гостей не вистачило.

Яремчук провів на полі 70 хвилин. Це був 15-й матч українця за Валенсію.

Валенсія набрала 26 очок і піднялася на дев’яте місце у Прімері. Вільярреал з 19 очками залишився на 13-й позиції.

7 січня команди проведуть матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії: Валенсія зіграє з Картахеною, а Вільярреал зустрінеться з Уніоністас де Саламанка.