Гол та асист Циганкова принесли Жироні перемогу над Блекберном у контрольному матчі (відео)

Виктор Цыганков. Фото — Getty Images

Український півзахисник Жирони Віктор Циганков забив гол та віддав результативну передачу у товариському матчі проти Блекберн Роверс – 3:2.

На 24-й хвилині Циганков асистував Крістіану Стуані, а через шість хвилин відзначився сам. Блекберн скоротив відставання перед перервою зусиллями Харрі Леонарда.

На початку другого тайму літній новачок Дейлі Блінд повернув Жироні комфортну перевагу. Роверс відповіли голом Ділана Маркандея, проте зрівняти рахунок англійській команді не вдалося.

Циганков грає за Жирону із січня 2023 року. В минулому сезоні українець забив 3 голи і віддав 6 асистів у 19 матчах чемпіонату Іспанії.

Новий сезон Прімери Жирона розпочне 12 серпня виїзним матчем із Реалом Сосьєдад. Блекберн стартує у Чемпіоншипі поєдинком проти Вест Бромвіча.