Григорчук – про Чорноморець: Команди як такої на даний момент немає на місці

Роман Григорчук, fcshakhter.by

Головний тренер Чорноморцям Роман Григорчук висловив свою думку щодо місця проведення майбутнього чемпіонату країни, а також оцінив рівень готовності одеської команди до старту сезону.

«Команди, як такої, на даний момент немає на місці. Всі легіонери роз’їхалися, але добре, що вони хоча б грають, і за їхню форму нічого переживати. Але одна справа – форма футболістів, інша – зіграна команда. Українські футболісти, які з Одеси десь тренуються. Інші – у різних куточках країнах, хтось на заході України. Вони підтримують форму, як можуть, але до футболу та тонусу – це дуже далеко. І так добре, що вони здорові, ми спілкуємося з ним, вони готові почати тренуватися. Але команда не грала три місяці, нам потрібно 6-8 тижнів, щоби підвести її до чемпіонату. Це не лише нас стосується – майже всі команди, окрім Шахтаря та Динамо, у схожій ситуації. Те, що я чув від наших керівників – Чорноморець готовий грати у чемпіонаті, – розповів Григорчук до інтерв’ю ПроФутбол.

Важливо зрозуміти, які рішення будуть прийняті та знайти спосіб, щоб команда могла тренуватися та підготуватися до чемпіонату. Тоді, я впевнений, і збірна наша потрапить на чемпіонат, і нам ось дають місце у Лізі чемпіонів та ще маємо шанси на кілька клубів у єврокубках. Дай Боже, щоб вийшло.

Але, ясна річ, на першому місці – наша перемога. Вона вже не за горами, але хочеться, щоб трапилася якнайшвидше. Саме тому ми всі повинні, не знижуючи інтенсивності, допомагати армії всім, хто потребує. Після перемоги буде інша Україна. Велична. І я хочу якнайшвидше це побачити, цю радість від перемоги, відчуття, які ми ніколи не переживали. І хочеться, щоб це було якнайшвидше. Але розуміємо, що реально, а що ні.

Для України футбол дуже важливий. І важливо, щоб він був. Хотілося б, щоб він був повним – найкращий варіант, щоби ще були й уболівальники. Якби мене запитали, я віддав би пріоритет Польщі. Розумію, що там багато українців, які б прийшли на футбол. Знаю, що розглядається варіант Польщі, Західної України, який був би дуже добрим – усі були б на місці. Але ви бачите – літають ракети, ніхто не знає, якою буде ситуація далі».

Рано вранці 24 лютого росія здійснила ракетний обстріл та авіабомбардування більшості українських міст, а потім розпочала повномасштабне військове вторгнення. Війна проти росії триває вже 114-й день.