Хачеріді та Протасов на матчі, церемонія відкриття сезону. Як Динамо на клубному стадіоні Зорі програло (фоторепортаж)

Київське Динамо у другому своєму матчі в сезоні 2022-2023 зазнало другої поразки поспіль. На цей раз від луганської Зорі з рахунком 2:3. Це найгірший старт в історії клубу. Гірше легендарний клуб не стартував ніколи.

Номінально виїзний поєдинок із Зорею динамівці провели у Києві, на полі рідного стадіону імені Валерія Лобановського. Перед грою була церемонія відкриття сезону. Безумовно, не вистачало вболівальників, але ми знаємо, коли живемо. Натомість було багато VIP-персон. Був і наставник національної збірної України Олександр Петраков, неподалік був віце-президент УАФ Олег Протасов, на матчі були присутні Павло Яковенко, Євген Хачеріді.

Перше, що здивувало – стартовий склад киян. Присутність Андрієвського, Шепелєва та Кенджери змусила знизувати плечима журналістів. Ці футболісти не вражали в останніх іграх. Забігаючи вперед, скажемо, що вони і проти Зорі провалили гру.

Загалом у першому таймі Динамо просто не знало, як знайти пролом в обороні супротивника. Жодного, по-справжньому моменту біля воріт Мацапури не було. А Зоря чудово тікала в контратаки. Русин і Мішньов чудово зналися на ситуаціях, які їм створювали партнери. А забий на 45-й хвилині Русин, вийшовши віч-на-віч з Бущаном, другий тайм можна було б і не проводити.

Що говорив, чи робив Мірча Луческу у перерві матчу, ми достеменно не знаємо. Проте три заміни, що їх зробив наставник киян, дозволили столичній команді повністю взяти гру під свій контроль..

З 46-ї по 60-ю хвилину зустрічі Динамо один гол забило, а ще кілька моментів для взяття воріт втратило. А коли Вантух у Зорі був вилучений (два попередження він отримав за 11 хвилин), здавалося, що Динамо дотисне свого суперника.

Але не тут було. Катастрофічні позиційні помилки динамівців при обороні дозволили луганцям забити ще. Русин і Бражко легко обіграли чотирьох суперників і молодий хавбек Зорі вбив м’яч під поперечину. Як виявилось, це був переможний гол у матчі. Гарний гол у виконанні Буяльського ні на що вже не впливав.

У підсумку перемога Зорі з рахунком 3:2 та лідерство в УПЛ. А Динамо ділить 15-16 місце з Рухом. Якщо згадати дві поразки від Бенфіки, то серія з чотирьох поразок поспіль Динамо за різниці м’ячів 2-11, не дає жодної надії перед візитом до Стамбула. У четвер на Динамо чекає розлючений Фенербахче. Усі ми пам’ятаємо, хто вибив стамбульський клуб із нинішньої Ліги чемпіонів.