Хет-трик Караваєва приніс Динамо перемогу у спарингу над Сілексом

Александр Караваев, facebook.com/fcdynamoua

Динамо у контрольному матчі на зборі в Туреччині розгромило Сілекс – 4:0.

Героєм зустрічі став Олександр Караваєв, який відзначився хет-триком у першому таймі. Підсумував поєдинок гол Царенка на 90-й хвилині.

На першому тренувальному зборі кияни обіграли данський Вайле (2:0) та Шкендію (1:0). Раніше на зборі в Туреччині Динамо перемогло Унірю Деж (5:1), розгромно програло віденському Рапіду (0:4), поступилося Марибору (0:2) і зіграло внічию з Аустрією Лустенау (2:2).

Також команда Мірчі Луческу по ходу другого збору проведе спаринги з румунською Політехнікою (12 лютого), Пахтакором з Узбекистану (14 лютого) та трьома латвійськими клубами – Лієпаєю (17 лютого), Сконто (20 лютого) та Валмієрою (23 лютого).

Динамо не пробилося до євровесни, вилетівши з групового раунду Ліги Європи. У турнірній таблиці УПЛ кияни посідають третю позицію. Свій наступний матч у рамках чемпіонату України біло-сині проведуть з Інгульцем 4 березня.