Хуст зіграв унічию з Чайкою і всі інші матчі 5-го туру Другої ліги

Фото — real-farma.com.ua

1 жовтня
  • Хуст

Друга ліга продовжує знайомитися з ФК Хуст, а закарпатське місто – з чемпіонатом України з футболу. Тепер Чайці, яка виграла два останніх матчі завдяки стрілецьким дублям нападника Литовченка, випало завітати в місто Хуст. Якщо хтось із господарів і знав можливості та секрети борщагівців, то це воротар Леванідов (школа Динамо, останній клуб – сусідній Діназ), півзахисник Стрілець (грав у чемпіонаті Київщини) та головний тренер Циткін (працював багато років у столичному регіоні).

Чайка приїхала у гості до свого суперника за півтори доби до матчу, тому мала можливість відпочити після довгого переїзду потягом. Тому вже з перших хвилин намагалася диктувати умови дебютанту Другої ліги. Але треба віддати належне і підопічним Циткіна, які грамотно грали в захисті. Щоправда, попереду виглядала команда не найкращим чином.

Найбільші загрози команди створили у другому таймі. На 72 хвилині Ндукве пройшов правим флангом, змастився в центр, нанизавши дорогою кількох суперників, і з напівкола штрафної пробив, здалося, точно в кут, але Леванідов зумів зреагувати на загрозу. А вже за кілька хвилин Павлич навісив до штрафної Чайки і другим темпом свіжий Фляшко пробивав з п’яти метрів, але Майборода зумів в останній момент винести м’яча в поле.

Останні хвилини пройшли під акомпанемент атак гостей, але в підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував нічию. Хуст залишається в п’ятірці найкращих комнад, а Чайка відпускає у відрив ниву з Бузової.

Man of the Match: Денис Ндукве (Чайка)

Один із найбільш активних гравців у складі обох команд, чіплявся за м’ячі. Мав свій момент у другому таймі, але треба віддати належне досвідченому Леванідову, який і в цьому моменті, і в цілому виглядав гідно у складі Хуста.

ФК Хуст – Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – 0:0

Хуст (стартовий склад): Леванідов, Мердєєв, Іванов, Романенко, Тихненко, Павлич, Вагін, Боднарук, В.Луців, П.Луців, Станкович. Запасні: Белименко, Приходько, М.Пилип, Фляшко, Нечосов, Лесунов, Стрілець, Мороз, Бучок, Р.Пилип. Головний тренер: Володимир Циткін.

Чайка (стартовий склад): Майборода, Лещенко, Дубілей, Хохлов, Музиченко, Вечурко, Шакун, Пуди, Ндукве, Гуськов, Литовченко. Запасні: Коломієць, Клименко, Козій, Махонін, Мнишенко, Цебро, Янковський. Головний тренер: Денис Хомутов.

Хуст. Стадіон «Карпати». 13:00

Арбітр – Іван Мандзюк (Тернопільська область)

• Буча

Експрес з Бузової впевнено, не помічаючи жодних перепонів, мчить до кінцевої зупинки. А вона добре відома – перша ліга. Підопічні Сергія Карпенка, учорашні аматори, схоже, вирішили не затримуватися в другій лізі довше, ніж на сезон.

Чотири поспіль перемоги на старті зробили саме “Ниву” фаворитом турніру. Не кажучи вже про протистояння з молоддю “Кременя-2”, яка з трьома очками перебуває у підвалі таблиці.

Кременчужани протрималися рівно 25 хвилин. Музичка творив дива на останньому рубежі, оборонці билися, як леви. Та все ж вони помилилися під натиском атакуючих гравців Ниви. Головатенко робив черпак і влучив у руку Бондаря – арбітр вказав на 11-метровку позначку. Найкращий бомбардир другої ліги Сомов забив свій 6-й гол у сезоні. А через дві хвилини він уже виступив у ролі асистента – з його передачі відзначився Тименко, який проштовхнув м’яч у ціль, на мить випередивши суперника.

Початок другого тайму – перевага господарів збільшилася до трьох голів. Хто відзначився? Ну, звісно ж, Сомов! Лідер атак Ниви перехопив передачу, увійшов до карного майданчика, змістився трохи вправо і завдав прицільного удару в дальній кут – 3:0.

Що ж гості, запитаєте ви? У них була можливість забити м’яч престижу. Товкач, який продерся до карного майданчика господарів, зробив усе, щоб забив Стецюк, однак той примудрився метрів з шести пробити несильно та ще й у руки голкіперу. А коли на вістрі опинився Товкач, вже чудеса реакції продемонстрував Литвиненко. І це його четвертий “сухар” у сезоні.

П’ята поспіль перемога лідера, натомість молодь Кременя зазнала третьої розгромної поразки.

Man of the Match: Іван Сомов (Нива).

Вкотре підтвердив свій високий рівень. Дубль плюс асист – справжній герой матчу.

Нива (Бузова) – Кремінь-2 (Кременчук) 3:0
Голи: Сомов, 26 (пен.), 46, Тименко, 28

Нива (стартовий склад): Литвиненко, Ярмак, Скляренко, Таран, Місюра, Загалевич, Захаревич, Головатенко, Зуєвич, Тименко, Сомов. Запасні: Проценко, Сокол, Єременко, Турчанов, Миколаюк, Скепський, Семенець, Без’язичний, Кілінін. Тренер: Сергій Карпенко.

Кремінь-2 (стартовий склад): Музичка, Ульянко, Кур’яков, Сидоренко, Бондар, Товкач, Жданович, П’ятибрат, Молько, Покась, Кучеренко. Запасні: Оксененко, Пилипенко, Неборак, Руднєв, Гонтар, Горобець, Курило, Іванов, Стецюк. Тренер: Юрій Чумак.

13:00. Буча. Стадіон “Ювілейний”

Арбітр: Павло Децюк (Чернігів)

30 вересня: Реал Фарма розгромив у гостях Рубікон
  • Київ

Матч середняків Другої ліги розпочинав 5-й тур: група команд розділяє 5-8 місця, маючи по чотири очка, і Рубікон із Реал Фармою якраз у їх числі. Початок матчу затримався через форс-мажорні обставини – стадіон Олімпійського коледжу зайнятий постійними іграми, тож через затримки попереднього матчу затрималася й ця зустріч. Гості в запасі тримали таких досвідчених новачків, як Платунов і Сула. Тим не менш, спершу й без їхньої допомоги одесити забезпечили собі перевагу.

Вже на третій хвилині після ауту на правому фланзі Реал Фарма повинен був відкривати рахунок. Барсуков продовжив вкидання, і Тимошевський від душі зарядив у каркас воріт. У відповідь господарі перевірили Стародубця дальніми ударами. Як виявилося, такий старт – то була просто перевірка боєм. Ще хвилин через п’ять одесити повели в рахунку. Після ауту на половині поля суперників вони перехопили м’яча, здалеку бив Барсуков, голкіпер відбив. Але Олександр Фабер був першим на добиванні – 0:1. До цього Реал Фарма в гостях не забивала на виїзді взагалі.

Тиск, який чинили гості, дозволив їм закріпити перевагу вже невдовзі. Правда, момент вийшов неоднозначним – суперник лежав на газоні, гості не зупинилися, рефері гру не зупинив також (там один гравець Рубікону наступив на ногу іншому, а тим часом м’яч повертали в карний майданчик). Тимошевський головою скинув на Барсукова, Сергій у падінні пробив повз воротаря – 0:2. Дебютний гол для новачка одеситів.

А ще до перерви відбувся й третій гол. Аут від Тимошевського з лівого краю, Барсуков підключив Гранчара, той навісив і Олександр Фабер головою замкнув його подачу – 0:3. Буде справедливо визнати, що Рубікон пробивав по воротах Стародубця і навіть міг досягти мети, проте перший тайм завершився з безапеляційною перевагою Реал Фарми за рахунком.

У другому таймі після замін хід гри також не змінився. Давиденко на лівому фланзі захисту киян збив «джокера» Кошкіна, Попов навісив зі штрафного, а Микита Ладика замкнув головою – 0:4. І не встиг Рубікон оговтатися, як пересічний розіграш кутового призвів і до п’ятого голу. Сергій Платунов, розігравшись із Поповим, з кута карного майданчика правою ногою вирізав у дальній кут – 0:5. А невдовзі, буквально через п’ять хвилин, Платунов оформив дубль. Після передачі справа бив взагалі-то Вареник, від голкіпера м’яч зрикошетив далі, так що Сергій перед двома суперниками на лінії воріт проштовхнув м’яча в сітку – 0:6. І це було далеко не все: Сухомлинов притримав Кошкіна на правому фланзі захисту, навіс Платунова ударом головою від дальньої стійки замкнув Віталій Мячин – 0:7.

Навіть у більшості Рубікон не зміг змінити рахунок. Набравши сім очок Реал Фарма випередив безпосередньо Рубікон і ще кількох конкурентів. Розділяючи 3-4 місця з ФК Хуст, одесити будуть чекати наступних матчів 5-го туру.

Man of the Match: Сергій Барсуков (Реал Фарма)

У такому матчі кого хочеш – виділяй, буде справедливо. Відзначимо молодого форварда Барсукова, який забив сам і долучився до інших двох гольових комбінацій у першому таймі – коли опір суперників ще мав зміст.

Рубікон (Київ) – Реал Фарма (Одеса) – 0:7
Голи: Фабер, 8, 37, Барсуков, 17, Ладика, 60, Платунов, 66, 71, Мячин, 86

Рубікон (стартовий склад): Пацкан, Сухомлинов, Рафальський, Швець, Давиденко, Дорошенко, Павленко, Уманець, Сахнюк, Калайтан, Тищенко. Запасні: Садовий, Стриж, Бородянський, Чернов, Коваленко, Бороденко, Шостка, Гладковський, Сарбей, Ферт. Головний тренер: Віктор Курята.

Реал Фарма (стартовий склад): Стародубець, Попов, Ладика, Мячин, Ратушняк, Колесников, Марченко, Фабер, Тимошевський, Гранчар, Барсуков. Запасні: Миргородський, Вареник, Дмитрієв, Дувняк, Кошкін, Платунов, Сула, М.Лиховидов. Головний тренер: Юрій Куліш.

Вилучення: Дмитрієв, 76 (повторне попередження)

Київ. Стадіон «ОФКІП імені Піддубного». 13:35