Яременко: В мене були різні періоди у Вересі. Два рази виводив команду в Першу лігу і одного разу дійшов майже до Прем’єр-ліги

У 15-му турі Тростянець здобув важливу та дуже потрібну для себе виїзну перемогу в Одесі. Три бали – багато в чому заслуга групи атаки в особах Шаповала, Проданова та Яременка. Останній причетний до обох голів ФК Тростянець найбільш безпосереднім чином. В дебюті матчу він відкрив рахунок, а згодом – взяв участь у другій результативній комбінації.

Герой п’ятнадцятого туру у Другій лізі Антон Яременко поділився враженнями від дебютної виїзної перемоги Тростянця та пригадав свої перші кроки у футболі.

– Наскільки важливим для вас є визнання найкращим гравцем туру?

Насамперед для мене важливі перемоги команди, але особисті досягнення також мотивують на нові звершення. Намагатимуся ще більше користі приносити Тростянцю.

– Реал Фарма максимально невдало грає у нинішньому сезоні. Розуміли, що саме у цьому матчі можете нарешті перервати свою невдало виїзну серію?

– Дійсно, у нас мало що виходило у гостьових матчах, але на це були свої причини. Головне, що нарешті змогли перервати цю серію. З максимальним налаштуванням виходили на гру, намагалися набрати три залікові пункти. Щасливі, що у нас все вдалося.

Читайте також: Яременко, Лебедєв, Дубілей і вся збірна 15-го туру Другої ліги

– Вже на сьомій хвилині після передачі Гезело ви пробили у ближній кут і відкрили рахунок. Швидкий гол допоміг?

– Ми хотіли забити якомога швидше, щоб могли почувати себе впевненіше.  У кожній грі намагаємося забити швидкий гол, але не завжди виходить. Після цього голу у нас з’явилося більше впевненості у власних силах.

– До перерви ви грамотно грали за рахунком, але не ризикували в атаці. На вашу думку, такий прагматизм був виправданим чи могли більш агресивно зіграти?

– Грали за рахунком, хоча могли забивати більше ще у першому таймі. Треба ще працювати над реалізацією, але головне, що моменти створюємо.

– Ви здобули перемогу завдяки максимально ефективній грі групи атаки. В атаці команда прогресує по ходу сезону?

– Я б не ділив команду на оборону і атаку. Команда – це один механізм. Якщо забиває атака, то це означає прогрес всього колективу. Ми працюємо щодня над вдосконаленням своєї гри.

– Шаповал, Проданов і Яременко у цьому турі проявили себе з найкращого боку. Колективна гра одна із найбільш сильних сторін Тростянця?

– На мою думку, Тростянець славиться своєю командною грою, але роботи ще дуже багато. Нам потрібно додавати у кожному ігровому компоненті і покращувати свої місця у таблиці.

– У грі з одеситами ви були причетними до обох голів. Це поки що найкраща ваша гра у нинішньому сезоні?

– Дійсно, це найбільш продуктивна моя гра у нинішньому сезоні, але сподіваюся, що найкращий матч ще попереду. Намагатимуся принести якомога більше користі своїй команді.

– У нинішньому сезоні ви за 14-ть матчів забили чотири голи. Це задовільний показник для вас чи очікували кращого?

– Для нападника важливо забивати в кожному матчі . Звичайно хотілося більше голів мати у своєму активі. Маємо те, що маємо. Сподіваюся, що заключну частину 2023 року зможу провести продуктивно. Свій потенціал розкриваю поступово, але багато над чим ще варто працювати.

– Чи є у вашої команди потенціал закріпитися хоча б в середині турнірної таблиці?

– На мою думку, місце у таблиці не відповідає нашим можливостям і потенціалу. Прагнемо піднятися якомога вище. Сподіваємося, що зможемо цього досягнути.

– Пригадайте свої перші кроки у футболі? Розкажіть про ваших перших тренерів?

– Перші кроки у футболі робив  в ДЮСШ Ворскла. Перший тренер Касимов В.А. Вдячний йому за віру та допомогу.  Прокопиненко В.Ю колишній тренер дубля підтримав мене в потрібний час та відкрив двері в професіональний футбол.

– Напевно, найбільш продуктивними для вас поки що є виступу у Вересі? Що можете згадати з того періоді у карєрі?

– В мене були різні періоди у Вересі. Два рази виводив команду в Першу лігу і одного разу дійшов майже до Прем’єр-ліги. На жаль, тоді завадила травма.  В цілому період у Вересі був цікавий.

– Чому на вашу думку ви так і не отримали шансів пограти в УПЛ? Чи були пропозиції від клубів УПЛ?

– Травма все ж далася взнаки. Був зовсім поруч до УПЛ, але не пощастило там зіграти. Можливо, у мене ще вдасться у майбутньому зіграти на найвищому рівні.

– Які завдання ставите перед собою на цей сезон? Ще є амбіції у майбутньому пограти на більш високому рівні?

– Завдання на сезон забивати голи та перемагати . Амбіції у мене присутні. Сподіваюся, що зможу ще реалізувати на повну свій потенціал.

Герой 15-го туру Другої ліги. Ілюстрація pfl.ua

БЛІЦ

  • Народився в с. Дейкалівка , Полтавська обл.
  • Вихованець – ФК Ворскла
  • Перший тренер – Касимов В.А
  • Улюблений клуб – Манчестер Юнайтед
  • Улюблений гравець – Кріштіану Роналду
  • Мета у футболі? Прагну зіграти в УПЛ