Ярмоленка визнано найкращим гравцем 27-го туру УПЛ, Шандрук – найкращий тренер

Андрей Ярмоленко. Фото — fcdynamo.com

Українська Прем’єр-ліга назвала найкращих гравця та тренера 27-го туру. Найкращим футболістом визнано вінгера Динамо Андрія Ярмоленка. У тренерській номінації перемогу здобув наставник Вереса Олег Шандрук.

Нагадаємо, Динамо у звітному турі здобуло на своєму полі розгромну перемогу над Колосом (5:0). Усі п’ять голів кияни забили після перерви, а другий з них – на рахунку Андрія. Ярмоленко відіграв повний матч і заявив, що поки що не думає про завершення кар’єри.

Верес у свою чергу у поєдинку двох борців за виживання здобув вольову перемогу над Мінаєм (3:1). Рівняни пропустили швидкий гол, відігралися до перерви і забили ще двічі у другому таймі. Шандрук завдяки цьому успіху визнано найкращим тренером 27-го туру УПЛ за версією Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу.

Динамо йде на другому місці, відстаючи від Шахтаря на чотири очки. Найближчої суботи, 11 травня, лідери чемпіонату зустрінуться у Львові. Початок зустрічі – о 18:00.

Верес у свою чергу перервав чотириматчеву серію без перемог. Також рівняни піднялися із зони прямого зниження до Першої ліги на 14-й рядок. У наступному матчі команда Шандрука зіграє із Зорею 13 травня.