Йовічевіч: Це перший рік нашого нового проекту. У нас багато нових футболістів, ми багато експериментуємо

Игор Йовичевич. Фото — shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевіч прокоментував перемогу над Вересом (2:1) у матчі 27-го туру чемпіонату України. Наставник наголосив на важливості цього результату.

“Чемпіонат – це марафон. Крім техніки і тактики – тут важливу роль грає психологічний фактор. Це перший рік нашого нового проекту. В нас багато нових футболістів, ми багато експериментуємо. Звісно, команда відчуває стрес. Ніхто майже з них не грав раніше на такому рівні. Ми за три гри до чемпіонства у перший рік цього проекту. Ціна помилки – дуже велика. І тому – великий респект команді.

Насправді, ми в кожному матчі заслуговуємо на більше. Йти на перерву за рахунку – 3:0. Свою роль грає психологічна нестабільність молодої команди. Але в нас є люди, які додають балансу. Це Ярослав Ракіцький, Тарас Степаненко, Микола Матвієнко – це дуже важливо для нас.

Ці заключні три гри чемпіонату – як фінали для нас. А фінали – не граються, фінали – виграються. І це матчі, в яких також треба вміти терпіти. Вітаю команду з трьома очками і готуємося до Зорі”, – розповів Йовічевіч.

Шахтар повернув лідерство у турнірній таблиці чемпіонату України. У наступній грі команда Йовічевіча зіграє проти Зорі 24 травня.