Каденко: До кінця лютого клуби ПФЛ мають дати відповідь, скільки вболівальників зможуть розмістити у бомбосховищах

Александр Каденко, pfl.ua

Президент ПФЛ Олександр Каденко розповів, що веде обговорення з клубами щодо можливості допуску глядачів на трибуни на матчах Першої та Другої ліг.

“Це питання вже давно на контролі. На жаль, багато залежить не від нашого бажання чи Міністерства у справах молоді та спорту, громад, де дислокуються команди. В Україні – війна. Все ж, ми намагаємося постійно контактувати з клубами на предмет проведення матчів з уболівальниками”.

“Дійшли згоди, що до кінця лютого кожен клуб повинен дати конкретну відповідь: скільки уболівальників зможуть під час повітряної тривоги розміститися в бомбосховищі? Буде, звісно, враховуватися і кількість місць на трибунах”.

“Оскільки друга частина в змаганнях під егідою ПФЛ стартує 23 березня, то в нас буде достатньо часу розробити чіткі безпекові заходи для кожної команди, які б уможливили присутність уболівальників на футбольних поєдинках”.

Нагадаємо, у листопаді президент Федерації баскетболу України (ФБУ) Михайло Бродський звернувся з відкритим листом до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, у якому попросив сприяння з поверненням глядачів на трибуни. У лютому з аналогічним проханням до Мінмолодьспорту зверталася Федерація хокею України.

Міністерство молоді та спорту України розробило заходи безпеки щодо допуску вболівальників на трибуни під час спортивних заходів. Над механізмом допуску глядачів працює Українська асоціація футболу (УАФ). Зокрема, функціонери планують запровадити соціальну квоту вболівальників, які матимуть змогу відвідувати ігри.

Зазначимо, що з січня допуск глядачів дозволено у волейбольній Суперлізі. У п’ятницю, 12 січня, у Луцьку пройшли перші матчі сезону з глядачами у баскетбольній Суперлізі-FAVBET.