Каденко: Доля Оболоні та Альянсу не визначена, враховуючи скасування стикових матчів

Александр Каденко, pfl.ua

Президент ПФЛ України Олександр Каденко висловився щодо зборів клубів Прем’єр-ліги, в яких він брав участь, заявивши про намір Металіста та Кривбасу піднятися в УПЛ.

Водночас через скасування стикових матчів Альянс та Оболонь, які посіли третє та четверте місця у Першій лізі, поки що не мають можливості планувати своє майбутнє.

“Дві команди Перша ліга точно делегує в УПЛ. Мова про Металіст і Кривбас. Що стосується Альянсу та Оболоні, які посіли третє та четверте місця, то їхня доля до кінця ще не визначена, враховуючи той факт, що стикові матчі скасовані. Створено робочу групу УПЛ, якій доведеться пропрацювати різні варіанти. Адже немає гарантій, що, образно кажучи, через місяць усі клуби зможуть вийти на старт. Подивимося. Благо, час терпить”, – повідомив Каденко.

“Допускаю, що не дорахуємось близько 25 відсотків минулорічних учасників. Змагання плануємо і у Першій, і у Другій лігах. Де, як і в якому форматі – визначимося пізніше. Можу точно сказати, що буде дві ліги”.

“Друга ліга? Шість найсильніших команд [по три із кожної групи] поповнять лави Першої ліги. Стиків, як планувалося спочатку, не буде”.

Раніше Професійна футбольна ліга повідомила, що пом’якшить вимоги професійної атестації для клубів на наступний сезон. Також у ПФЛ оголосили, що деякі клуби не зможуть виступити наступного сезону.

На момент призупинення сезону у Першій лізі лідирував Металіст, у групі «А» Другої ліги – Карпати, у групі «Б» – Металург.