Комерційний директор СК Дніпро-1: Динамо зверталося до нас про перенесення очного матчу 26-го туру УПЛ до Києва

Динамо — Днепр-1, фото — УПЛ

Комерційний директор СК Дніпро-1 В’ячеслав Фрідман заявив, що Динамо звернулося до дніпровського клубу про перенесення очної зустрічі 26-го туру УПЛ із Дніпра до Києва.

“Обговорення ні на якому етапі. Інформацію, що була пропозиція від Динамо, підтверджую”.

“Це була ініціатива Динамо. Вони посилаються на те, що в Києві менше тривог, футболісти почуватимуться у більшій безпеці. Але я вже десь казав, що нам тоді доведеться їхати до Львова і грати проти Шахтаря, у Кривий Ріг проти Кривбасу теж. Щоб був якийсь фейр-плей, щоб Дніпро-1 не виглядав, м’яко кажучи, якимось заангажованим клубом. Щоб цього не було”.

“І футболісти налаштовані грати у Дніпрі. У них і від Шахтаря може бути якийсь інтерес. Це не вирішується на рівні гендиректорів чи комерційних директорів, а на рівні футболістів вирішується – можуть надійти від Шахтаря якісь фінансові пропозиції. Тому треба бути чесними”.

“Позиція Дніпра-1 – проводити матчі у Дніпрі. Інакше доведеться їхати і до Львова, і до Кривого Рогу. Команди у чемпіонаті мають бути рівними”.

Раніше Фрідман висловлювався про недоцільність повернення глядачів на трибуни, особливо у прифронтових містах. Також директор дніпрян у березні говорив про безглуздість перенесення зустрічей до інших міст, оскільки небезпека обстрілів існує по всій території України.

Динамо йде на другому місці в УПЛ, Дніпро-1 посідає четверту позицію. Очний поєдинок у Дніпрі заплановано на суботу, 27 квітня.