Кополовець увійшов до скаутського відділу Карпат

Михаил Кополовец. Фото — fckarpaty.org.ua

Карпати оголосили про створення скаутського відділу, який шукатиме футболістів для клубної академії та основної команди Левів.

Керівником селекційної служби Карпат буде колишній футболіст тернопільської Ниви та низки шведських клубів Анатолій Пташник. Раніше він працював в Естерсунді з екс-тренером Брайтона та Челсі Гремом Поттером.

Помічником Пташника буде відомий екс-гравець Карпат Михайло Кополовець, який раніше працював спортивним директором Минаю. Також до скаутського відділу увійшли Андрій Кудирко та Андрій Габ’ян.

“У футболі я вже багато років, тому маю вдосталь необхідних знань та досвіду. Хоча за той невеликий період спілкування з тренерським штабом Карпат я вже почерпнув для себе багато нового. Мені подобається вчитися, я готовий до копіткої роботи. Перегляд великої кількості матчів, поїздки та системний аналіз – усе це попереду. Я хочу, щоб Карпати грали у Прем’єр-лізі, а для цього команді необхідні сильні та якісні футболісти. Зараз уже підібрався хороший колектив, тому все має скластися якнайкраще”, – сказав Кополовець.

“У мене є своє бачення і розуміння того, які гравці мають представляти Карпати. Інтелект, характер, безкомпромісність та бажання битися за зелено-білі кольори і карпатівських вболівальників – це ключові речі”.

Читайте також: Карпати підписали новачків на чотири склади, Діназ отримав підмогу з Олександрії. Усі трансфери Першої ліги

Карпати лідирують у групі А Першої ліги, набравши 16 очок після 6 турів. 9 вересня команда Мирона Маркевича зіграє проти Агробізнесу.