Красніков: Якщо Металісту не дадуть гарантії безпеки, доведеться шукати варіанти за кордоном

Евгений Красников и Александр Кучер, metalist.ua

Віце-президент Металіста Євгеній Красніков підтримує ідею початку нового футбольного сезону в Україні до закінчення бойових дій.

При цьому функціонер зазначив, що у харківському клубі хотіли б отримати від керівних органів гарантії безпеки.

«Це залежить від умов безпеки. Звичайно, ми хочемо, щоби чемпіонат проходив в Україні», — сказав Красніков.

«Я думаю, УАФ пропрацює всі моменти, пов’язані з безпекою проведення матчів. Також ми повинні знати, у яких містах гратимемо. Поки що конкретики немає, цими питаннями займається робоча група».

«Найголовніше – треба стартувати. Якщо чемпіонат проходитиме в Україні, то ми покажемо, що наша країна живе».

«Однак зараз непростий час, і якщо гарантій безпеки нам не дадуть, доведеться шукати варіанти за кордоном. Польща, Туреччина, та де завгодно, аби грати. Ми готові грати навіть через день, але чемпіонат потрібно проводити та організовувати трансляції для людей. Це дуже важливо”.

«Ситуація складна, але це вирішуватиме не Металіст. Швидше за все, чемпіонат проводитиметься у Києві та містах Західної України».

«Звичайно, всі хочуть грати вдома. Шахтар хоче грати на Донбас Арені, Металіст – у Харкові, Ворскла – у Полтаві, Дніпро-1 – на своєму стадіоні. Але сьогодні це, на жаль, не реально».

На момент початку російського вторгнення в Україну команда Олександра Кучера із 11-очковим відривом очолювала таблицю Першої ліги. З того часу чемпіонат було закінчено достроково.

Старт нового сезону в українській Прем’єр-лізі орієнтовно призначено на 20 серпня.

Російське вторгнення в Україну продовжується 112-й день.