Красніков: Металіст залишається, 100%. Команда гратиме у Першій лізі

Евгений Красников и Александр Ярославский, metalist.ua

Колишній віце-президент Металіста, а зараз спортивний директор СК Дніпро-1 Євген Красніков розповів про майбутнє харківського клубу. За словами функціонера, Металіст продовжить існування.

“Дивіться, спочатку, коли почалося вторгнення, я 181 день просидів, доки не звільнили Харківщину. Я був на стадіоні, там і хлопці до мене приїжджали, фанати, допомагали. Слава Богу, що там стадіон зберегли. Але просто на той момент склалася така ситуація… Ви знаєте, у Ярославського там. Якби ми не зробили цю комбінацію з Дніпром-1, що вони дали гроші – ми не зберегли б клуб”, – сказав Красніков.

“Так, команда вилетіла. Але я вважаю, що там багато моментів було… І з Полтавою, ну багато. Суддівських помилок багато було, в принципі. Я скажу, що Металіст залишається, 100%. Я спілкуюся з усіма. Фінансування буде. Може не в такому розмірі, як воно було, але Металіст буде 100%. Команда гратиме у Першій лізі”.

“Може бути цього року, але я сумніваюся. Але рік-два і ми постараємося повернутися до вищої ліги. Упевнений, що згодом усе налагодиться. Я весь час на зв’язку з Григою. Я просто не можу працювати, бо почали писати всякі там… Ну зрозуміло, що це конкуренти писали, що я там на два клуби. Але команда буде, фінансування буде, Металіст буде».

“Ми доклали максимум зусиль. Цей наш перехід зберіг клуб. Наразі є певне фінансування. Напевно, ті хлопці, які грали у вищій лізі, багато хто йде, але це нічого. У нас хороша молодь, саме харківські хлопці. Плюс ми там десь підкріпимося. Знаю, що селекція працює. Я максимум зусиль прикладаю, Металіст буде”.

“Головне – зберегти клуб. Так, прикро, що вилетіли, Прядун Колосу пенальті не забив, з Рухом чистого пенальті не дали, потім у Полтаві. Ну так склалося, важко було зберегти місце”.

Влітку минулого року Красніков разом із головним тренером Олександром Кучером перейшов із Металіста до СК Дніпро-1. Пізніше до дніпровського клубу приєдналася і низка гравців харків’ян.

Металіст посів 15-те місце у чемпіонаті України та вилетів до Першої ліги. СК Дніпро-1 розташувався на другій позиції та зіграє у кваліфікації Ліги чемпіонів.