Красніков: На цей час я не є працівником Дніпра-1

Евгений Красников. Фото — metalist.ua

Віце-президент Металіста Євген Красніков заявив, що він поки не переходив офіційно на роботу у Дніпро-1.

«Так, на сьогодні я справді є акціонером ФК Металіст і виконую функції віцепрезидента клубу. На цю мить я займаюся комплектацією тренерського складу, підбором гравців та менеджерів. І доки ця робота не буде закінчена, про перехід у Дніпро-1» не йдеться».

«Наразі ведеться селекційна робота, вже запрошені спортивний директор Василь Кобін, виконувач обов’язків головного тренера Олег Ратій, асистент головного тренера Руслан Фомін. Працюємо над комплектацією адміністративного складу команди».

«Також найважливішою частиною роботи, що сьогодні ведеться, є організація переїзду дитячої Академії ФК «Металіст» на Закарпаття».

«Зрозуміло, я в курсі всіх правил ФІФА, УЄФА та УАФ, тому мій перехід, якщо він відбудеться, то лише після вирішення всіх кадрових питань у ФК «Металіст», а також усіх юридичних моментів, пов’язаних із регламентними нормами».

«На цей час я не є працівником Дніпра-1 і ніхто не може довести протилежне».

Нагадаємо, що ЗМІ повідомляли про перехід у Дніпро-1 Краснікова та головного тренера Олександра Кучера. У свою чергу Металіст підтвердив відхід лише Кучера.

Металіст призначив Олега Ратія на посаду виконувача обов’язків головного тренера команди.

Раніше харківський клуб представив як наставника Олександра Призетко. Однак Призетко не має тренерської ліцензії категорії Pro, яка дозволяє керувати командою УПЛ.

За підсумками минулого сезону, який було завершено достроково через повномасштабне російське вторгнення в Україну, Металіст вийшов в УПЛ з першого місця Першої ліги.

Новий сезон в українському чемпіонаті стартує 23 серпня.