Кривбас поступився Петрокубу у контрольному матчі в Туреччині

Кривбасс, фото — fckryvbas.com

Кривбас програв молдовському Петрокубу у контрольному матчі на тренувальному зборі в Туреччині – 1:2.

Всі голи команди забили у першому таймі. Віце-чемпіон Молдови двічі вразив ворота криворожан після контратак. У свою чергу Кривбас зумів відіграти один м’яч із пенальті.

Команда Юрія Вернидуба мала кілька можливостей зрівняти рахунок на початку другого тайму, проте згодом гра перейшла в середину поля. Петрокуб зрештою втримав переможний результат.

У попередньому матчі Кривбас обіграв Нефтчі (2:1). Раніше команда Вернидуба поступилася Дріті (0:1) та Хебиру (1:2). Також Кривбас розійшовся нічиєю зі Стругою (1:1), розгромив Септемврі (5:0) та обіграв Шериф (2:1).

Кривбас посідає восьме місце в УПЛ. У першому матчі після поновлення чемпіонату підопічні Вернидуба приймуть Колос 3 березня.