Кривбас у меншості вирвав перемогу над Вересом

Верес — Кривбасс, фото — УПЛ

У матчі 19-го туру чемпіонату України Кривбас у гостях переміг Верес із рахунком 2:1.

У першому таймі команди не забивали голів, а всі основні події у матчі відбулися після перерви. Спочатку дебютним голом в УПЛ відзначився півзахисник Кривбасу Клім Приходько, а за кілька хвилин гості залишилися у меншості після вилучення Дениса Устименка.

Наприкінці гри команди обмінялися голами: спочатку Верес отримав нагоду пробити пенальті, який реалізував Андрій Блізніченко, а потім перемогу Кривбасу приніс гол Андрія Понєдєльніка.

Кривбас набрав 25 очок і тепер посідає шосте місце у турнірній таблиці УПЛ. Верес знаходиться на 14-й позиції.

У наступному турі чемпіонату України Верес гратиме проти Руху, а Кривбас зіграє із Зорею.