Кривбас у меншості втратив перемогу над Львовом у матчі з двома пенальті

Львов — Кривбасс, фото — УПЛ

У матчі 18-го туру чемпіонату України Львів та Кривбас не змогли визначити переможця – 2:2.

У першому таймі гості відкрили рахунок – Ріфет Капіч реалізував пенальті. Наприкінці першої половини гри команда Юрія Вернидуба залишилася у меншості – за дві жовті картки було вилучено Микиту Татаркова.

Після перерви вже Львів отримав можливість реалізувати одинадцятиметровий. З ударом Владислава Бугая впорався Богдан Сарнавський, але на добиванні успішно зіграв Ярослав Богунов. За кілька хвилин Капіч оформив дубль і знову вивів гостей уперед, але наприкінці поєдинку Львів зрівняв рахунок завдяки влучному удару Олександра Бєляєва.

Після цього матчу Кривбас набрав 22 очки і посідає сьоме місце у турнірній таблиці УПЛ. Львів перебуває на останній позиції.