Кучер: Будемо працювати із тими виконавцями, що у нас є

Александр Кучер, фото — scdnipro1.com.ua

Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер розповів, що команда більше не планує підписувати гравців під час трансферного зимового вікна.

“Те, що ми могли зробити – ми зробили, когось вдалося підписати, а когось – ні. Будемо працювати із тими виконавцями, що у нас є.  У нас хороший колектив і гарні хлопці, так що будемо працювати і викладатися по максимуму на полі”.

“У середу ми вирушаємо на Кіпр. Вже там на місці будемо тренуватися і готуватися. Будемо допрацьовувати те, що нам треба і намагатися дати бій супернику на всі сто відсотків”.

“Дивилися останню гру АЕКу з Апоелєм, а вже на Кіпрі плануємо відвідати їх гру у чемпіонаті. Звісно, що у нас з хлопцями ще будуть теоретичні заняття, де ми будемо розбирати суперника”.

Дніпро-1 дозаявив трьох новачків на плей-оф Ліги конференцій. Костариканець Рональд Матарріта уклав з українським клубом угоду на два роки, бразильці Жуан Пеглоу та Хайнер перейшли до Дніпра-1 на правах оренди.

Наступний поєдинок підопічні Кучера проведуть в 1/16 фіналу Ліги конференцій із кіпрським АЕКом. Перший матч пройде у Ларнаці 16 лютого.