Кудрівка та Нива (Вінниця) розділили очки. Всі матчі 18-го туру Другої ліги

Фото — ФК Нива Вінниця

На сайті Sport Arena детальний розбір матчів чергового туру Другої ліги ПФЛ України сезону 2023/24. Огляд оновлюється – ми постійно додаємо сюди звіти з матчів 18-го туру.

п’ятниця, 17 листопада 2023 року

  • Чернігів

Восьме місце проти дев’ятого при одному очку різниці – на нас чекав цікавий стартовий матч передостаннього туру 2023 року. Хоча кудрівчани випереджали Ниву, саме вінничани мали перевагу в особистих зустрічах. На своєму полі в Вінниці вони виграли завдяки єдиному голу від Власенка.

Хоча початок матчу затримався на деякий час через повітряну тривогу, суперники стартували досить бадьоро. У самому дебюті матчу Фортуна підіграла господарям. Воротар Ниви подарував м’яча Берку, той не встигав у оточенні пробити, м’яч відскочив до Чепурненка, проте його низовий удар Вічний відбив ногами.

Як виявилося, це був найбільш небезпечний момент за весь перший тайм, хоча той же Чепурненко ледве не закрутив м’яча прямо з кутового, а Волошин із Сирашем пробивали з різних позицій – перший несильно, другий сильно й неточно. Крикнін же біля протилежних воріт відверто нудьгував: хіба що раз до нього прилетів м’яч після відверто слабкого замикання подачі активного Грачова. В цілому ж нулі на табло – справедливе відображення подій на полі. Їх було занадто мало.

А от після перерви Нива шокувала господарів. Євтіхов і Страшкевич розіграли атаку через лівий напівфланг, на розрізну передачу стартував граючий президент Загорулько, лівою підробив собі під праву ногу й чітко пробив повз воротаря – 0:1. 12-й гол у чемпіонаті для Артура. Десь напружився Денис Ндукве із ПФК Звягель, до якого Загорульку тепер два влучних удари.

Щоправда, гол суперників завів ФК Кудрівка. Не пройшло й п’яти хвилин, як рахунок став рівним. Після подачі Волошина з лівого флангу від протилежної стійки не то пробивав, не то скидував Скепський, і воротар Вічний, намагаючись відбити, зрізав у свої ворота – 1:1. На кого запише арбітр – подивимося. Ми поки вважаємо автором Дениса, в такому випадку це його третій гол.

Надалі господарі провели кілька гострих атак. Скепський після скидки закидав головою м’яча в порожні ворота, проте захисник підстрахував і офсайд все нівелював. Слідом після тонкого пасу Скепського на ударну позицію вирвався Кулик, але його несильний удар з лівої, знову ж таки, ногами парирував Вічний. Далі воротар виручив Ниву після влучного удару Чепурненка зі штрафного – м’яч ішов точно під поперечину.

Час минав, а бажаного голу ніяк не приходило. Не виручали навіть фірмові штрафні від Чепурненка – ще два відбулися безпосередньо в ендшпілі. В першому випадку м’яч чиркнув зовнішню сітку воріт, в іншому – відчутно оминув задану ціль. Більше того, десь на 85-й хвилині гострий випад провела Нива, що могло позбавити кудрівчан усього напрацьованого.

Підсумкова нічия – прикрий результат, вона засмутила суперників і погіршила їхні шанси піднятися вище.

Герой матчу: Ян Вічний (Нива)

Невдало зіграв у ситуації з голом суперників, хай і ситуація була непростою, а м’яч ішов із близької відстані в динамічній ситуації. Зате Вічний кілька разів виручив після ударів Чепурненка та Кулика з різних позицій. Без цього виїзної нічиєї не було б.

ФК Кудрівка – Нива (Вінниця) – 1:1
Голи: Скепський, 60 ‒ Загорулько, 56

Кудрівка (стартовий склад): Крикнін, Сираш, Руденко, Сердюк, Пластун, Коваленко, Чепурненко, Берко, Скепський, Волошин, Кулик. Запасні: Следзевський, Тетерук, Кирин, Лянскоронський, Строчинський, Долгоп’ятов, Іващик, Солодаренко. Головний тренер: Сергій Даценко

Нива (стартовий склад): Вічний, Грачов, Никитюк, Ничипоренко, Борячук, Власенко, Меженський, Страшкевич, Євтіхов, Швець, Загорулько. Запасні: Шухман, Рябий, Кобцов, Астаф’єв, Рогульський, Петленко, Лотоцький. Головний тренер: Юрій Ярошенко

  • Чернігів. «Юність». 12:10 (запізнення на 10 хв. через повітряну тривогу)
  • Арбітр: Артем Артеменко (Миколаїв)